Szegvár

Életveszélyes állapotban van egy oszlop Szegváron, mégsem csinál senki semmit

Szegváron egy kábel tv vezetéket tartó oszlop elkorhadt, és életveszélyesen kezdett kidőlni. Érdemi intézkedés sem az önkormányzat, sem az MVM részéről nem történt.

A legnagyobb közösségi oldalra feltöltött fotón is jól látszik, hogy az oszlop elkorhadt, és a két betontömb már nem tartja meg biztonságosan. A lakók segítséget kértek az önkormányzattól, akik mindössze annyit tettek a lakosok leírása alapján, hogy jelentették az illetékesek felé. 

A panaszos szerint az MVM-nél sem voltak túl segítőkészek, voltak kint, de azt mondták, nem hozzájuk tartozik. Ideiglenes megoldásként megpántolták a kábel tv oszlopot, de kérdés, meddig bírja ez a megoldás…

A tv szolgáltatóhoz is jelentik minden nap a problémát, de semmi előrelépés nem történt. A lakók aggódnak, hiszen ha kidől az oszlop, villanyvezetékeket szakíthat le, nem beszélve arról, hogy a járdán gyerekek is szoktak sétálni.

Bízunk benne, hogy (akár egy kis médianyomás hatására) hamarosan sikerül elhárítani a veszélyt, és kapnak egy biztonságos oszlopot a szegváriak.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szegvári futballcsoda: bajnoki cím és irány a magasabb osztály!

cs3-szerkeszto

Tófesztivál: főzőverseny, Kollányi Zsuzsi és egész napos családi programok Szegváron

cs3-szerkeszto

Orvhalászt értek tetten a Tisza szegvári szakaszán

cs3-szerkeszto

A nemzeti összetartozás üzenetét erősítették Szegváron

cs3-szerkeszto

Amikor a SZÍV motorra ül – Harmadik alkalommal dübörgött végig Szegváron a jótékonyság

cs3-szerkeszto

Július végéig kérhető az ingyenes házhoz menő lomtalanítás Szegváron

cs3-szerkeszto

Füst, bogrács és fesztiválhangulat – érkezik a II. Grill és Bogrács Nap Szegváron

cs3-szerkeszto

Jótékonysági motoros felvonulásra készül Szegvár

cs3-szerkeszto

50 milliós útfejlesztés indul Szegváron

cs3-szerkeszto