Belföld Vélemény

Májer Sándor: a falugyűlésein sem ezt ígérte, hanem egy tisztességes politizálást

“…én nem tartozom a néphez, mert én nem erre szavaztam” – írja véleményében Májer Sándor, akinek írását változtatás nélkül közöljük.

“Nem semmi!
Az ATV-n az Aktuálban arról beszélgetnek, hogy Péter Magyar azért kiabál a Parlamentben, azért zaklatja az ellenzék képviselőit felszólalásuk közben, azért kommentál, vigyorog folyamatosan, mert a nép ezt várja el tőle.

Akkor valószínűleg én nem tartozom a néphez, mert én nem erre szavaztam.
Mellesleg a falugyűlésein sem ezt ígérte, hanem egy tisztességes politizálást, ami szép is lehet.
Hát, akinek ez a szép, keresse fel orvosát, gyógyszerészét…”



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Máris komoly következménye lett Magyar Péterék kordonbontásának, megsérült egy német turista a karmelitánál

cs3-szerkeszto

Csurrant-cseppent: Majka 140 milliós osztalékot vett ki a cégéből

cs3-szerkeszto

A Szegedet legyőzve 30. alkalommal bajnok a Veszprém

cs3-szerkeszto

Magyar Péter erőszakos fellépésével éppen diktatúrát épít – és nem jogállamot, nem demokráciát

cs3-szerkeszto

Sulyok Tamás hivatalosan is bejelentette, hogy nem mond le! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Politico: Semmilyen megállapodás nem született az uniós források kifizetéséről

cs3-szerkeszto

A Családi büszkeség menetével válaszol a Pride-ra a Mi Hazánk

cs3-szerkeszto

A Magyar Orvosi Kamara elnöke szerint kórházbezárásokra van szükség

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kormány egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!

cs3-szerkeszto