Kéthónapos szünet után szombaton délután a Ferencváros-Debrecen mérkőzéssel folytatódott a labdarúgó NB I. (2-1)
Szergej Rebrov a Dibusz – Lovrencsics, Blazic, Botka, Civic – Zubkov, Haratin, Sigér, Isael, Tokmac – Boli kezdőt küldte pályára, a címvédő pedig rögtön a meccs elején
