4064 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, és elhunyt 4 krónikus beteg
11 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4064 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 4 krónikus beteg. Ezzel 559 főre
