Szentes

A szentesi tanárok nem kértek a “viking tapsos” baloldali provokációból

Hiába próbálkozott országos kampánnyal a dollárbaloldal, a szentesi tanárokat nem tudták átverni. Az oktatók okosabbak, és nem ültek fel a provokációnak.

Nem volt túl nagy a kereslet a baloldal akciójára Szentesen, a Kossuth téren. Hiába próbálják a tanárok melletti kiállás bőrébe bújtatni a kormány elleni hergelést, a szentesiek és a mindszentiek is átlátnak a szitán. Az aktivisták még a gyerekeket sem átallkodták felhasználni, hogy “mindent elsöprő tömeget” képezzenek.

A megmozdulás 18 órakor kezdődött, és vélhetően csak 1 órára lettek fizetve az aktivisták, hiszen a főszervező 19:00-kor már mutogatta az óráját az éppen felszólalónak, majd egyből be is zárta az összejövetelt. Addig azonban kínosan próbálták aktivitásra bírni a megjelenteket. Még a focimeccsekről ismert “viking tapsot” is bevetették, inkább kevesebb, mint több sikerrel. Íme:

És akkor lássuk az “eredetit”:


- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Fogadd el, tiszteld, segítsd! – Szakmai rendezvény lesz Szentesen

cs3_szerk2

Kiváló eredményeket értek el a szentesi katonák

cs3_szerk2

Móra József Szentes új polgármestere? 

cs3_szerk2

Földön és vízen indulhatunk természetközeli túrákra a héten 

cs3_szerk2

Szia Uram, kínai utazás közpénzből érdekel?

cs3_szerk2

950 ezer forintot kaptak a szentesi óvodák

cs3_szerk2

Büszkeség: a szentesi Zsoldos diákjai újabb kiváló eredményeket zsebeltek be

cs3_szerk2

Szentesi elbocsátások: óvónők, dajkák, pszichológus és titkár is lapátra került

cs3_szerk2

Légy te a Mogyoró Menedék állatgondozó hőse!

cs3_szerk2