4 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt egy idős, krónikus beteg
Mindössze 4 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4127 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt egy idős, krónikus beteg,
