Orbán Viktor: A legnagyobb ajándék, amit egymásnak adhatunk, ha beoltatjuk magunkat!
A következő másfél hónapban minden településen lesz oltási akciónap – jelentette be Orbán Viktor miniszterelnök a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában pénteken. A...
