Szentes

Az idősek is áldozatul esnek Szabó Zoltán agresszív viselkedésének

Pánikszerűen próbálja mentegetni magát Szentes polgármestere, Szabó Zoltán Ferenc, miután a rendőrség is megerősítette, hogy semmilyen szabálysértést nem követtek el a közvéleménykutató munkatársai. 

Egyre többen adnak felháborodásuknak hangot Szentesen, miután Szabó idős embereket igyekszik pellengére állítani. A jelek szerint a város első emberének semmi sem drága, még az időseknek is nekimegy, csak hogy mentse magát. 

Történt ugyanis, hogy Szentesen hivatalos közvéleménykutatók kérték ki a helyiek véleményét, ami után a polgármester – mert nem az ő megrendelésére készült a felmérés – kikelve magából virtuálisan (is) nekiesett az idős kérdezőbiztosoknak. 

Az ügyben a rendőrség a kérdéseinkre válaszolva megírta, hogy mindent szabályosan, hivatalosan végeztek a kutató cég munkatársai, a törvényesség őrei semmi szabályba ütközőt nem találtak. 

Szabó Zoltán még az időseket sem kíméli, az utóbbi időben egyre agresszívabb viselkedésének ők is az áldozatául esnek. 



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Vállalkozói nap a Szentesen: fókuszban a forrásszerzés és a generációs különbségek kezelése

cs3_szerk2

Az utolsó nemesi felkeléshez repít vissza a szentesi Horváth Mihály Gimnázium tanára

cs3_szerk2

Torday Henrietta a megnyert 812 millióról: “…amikor a feltételek adottak, szakértelemre és tudásra van szükség!”

cs3_szerk2

811 millió forintot nyert Szentes

cs3_szerk2

Ismét fény derült az igazságra: nem működnek Szentes térfigyelő kamerái

cs3_szerk2

Megjelent a Magyar Közlönyben: Szentesnek nem kell befizetnie

cs3_szerk2

Sorban állnak a cégek a szentesi Doba Lászlóért – óriási sikert aratott a Szakma Sztáron

cs3_szerk2

Országos döntőbe jutott a szentesi Horváth Mihály Gimnázium testnevelő tanára

cs3_szerk2

Felborult autóból mentettek sérültet a szentesi katonák

cs3_szerk2