Vélemény

K. Feri: a bukott baloldal hergel az orvosokkal, de megint hazudnak

Kedves cs3.hu szerkesztősége!

Remélem az én véleményem is megjelenhet, mint másoké.

A dollárbaloldal folyamatosan azzal hergel, Szentesen is, hogy nincs orvos, mindenki elhagyja az egészségügyet, és mindmeghalunk. A legutóbbi kórházfejlesztésről szóló cikketek alatt (ITT olvasható – a szerk.) is azzal jöttek, hogy minek ez a fejlesztés, ha úgysincs orvos.

Namármost. Találtam egy statisztikát, amit csatolok is az írásomhoz. Ebből kiderül, hogy majd 8000-rel több orvos van ma Magyarországon, mint volt 2005-ben. Akkor miről beszélünk?!

Természetesen megint hazudtak a Gyurcsányfiókák, Szentesen is. Olyannyira nem tudnak mibe kapaszkodni, hogy az valami hihetetlen. Tehetetlenek, buták, mert nem néznek utána a dolgoknak, és folyamatosan benyalják, amit a dollárok mondatnak a nagymenőikkel.

Mindenki nyugodjon tehát meg, van és lesz is orvosunk, és nem fogunk „mindmeghalni”!

Köszönöm, ha megjelenhet!

Üdvözlettel: K. Feri (természetesen nevem, arcom vállalom az íráshoz)

Ha TE is láttál valami érdekeset, bosszantót, király dolgot, szépet, írd meg nekünk a szerkesztoseg@cs3.hu-ra, vagy Facebook üzenetben!


- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Moderari: A választások után egyetlen dolog tud megváltozni: az a képesség, hogy Magyarország hogyan lesz képes ebben a veszélyes világban megvédeni a saját és állampolgárai érdekeit

cs3-szerkeszto

Egy tiszás aktivista lerántotta a leplet Bárkányi Bence sötét múltjáról

cs3-szerkeszto

Moderari: Hősök nélkül (?) II.

cs3-szerkeszto

Szarka Antal: megfúrták azt, hogy Szentesnek tiszás jelöltje legyen!

cs3-szerkeszto

Moderari: a TISZA párt már nem csak a képviselőjelöltek ellen folytat erőszakos lejárató kampányt, hanem az egyszerű választópolgárok ellen is

cs3-szerkeszto

Szénászky Zsolt: Szabó István ember az emberek között + VIDEÓK!

cs3-szerkeszto

Moderari: Hogy kezdődnek a háborúk?

cs3-szerkeszto

Kiábrándult csongrádi tiszás: Az elmúlt időszak történései azt igazolják, hogy a Tisza egy felülről (bolsevik mintára) szervezett tekintélyelvű párt! 

cs3-szerkeszto

Torday Henrietta: Elég volt a hazugságokból, a megalázó posztokból, az arc nélküli gyalázkodásokból!

cs3-szerkeszto