Térség

Kábítószer-termesztőt fogtak el a rendőrök Hódmezővásárhelyen

A hódmezővásárhelyi rendőrök több mint egy tucat tő kendert találtak egy helybeli férfi lakásán, aki laboratóriumi körülmények között termesztette a növényeket. Kábítószer birtoklása miatt kell felelnie.

A nyomozók 2020. április 28-án délelőtt tartottak kutatást a feltételezett elkövető hódmezővásárhelyi lakóhelyén. A szemle során a ház emeleti szintjén található fürdőszobában, a mosdó alatt kialakított rejtekhelyen 13 tő élő kendernövényt, valamint a termesztéshez használt eszközöket foglaltak le.
A hódmezővásárhelyi rendőrök gyanúsítottként hallgatták ki az 50 éves férfit. Ellene termesztéssel, tartással elkövetett kábítószer birtoklása bűntett megalapozott gyanúja miatt indult büntetőeljárás.

police.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A vármegyénkben prostituáltakat futtató nő ellen indult eljárás

cs3-szerkeszto

Megérkeztek az első feladatok Bárkányi Bencének, evés-ivás után jöhet(ne) a munka is

cs3-szerkeszto

Narancs riasztás vasárnapra: heves zivatarok csaphatnak le Szentes, Csongrád és Kistelek környékére

cs3-szerkeszto

Bárkányi Bence köbméterben méri az ingatlanjai méretét

cs3-szerkeszto

Baranyi László: Bármely folyó árad is, az árhullám bizonyos idő után levonul!

cs3-szerkeszto

Igazi strandidő jön: közel 30 fok és napsütés vár ránk a pünkösdi hétvégén

cs3-szerkeszto

Segítsünk egy beteg kisfiún és családján!

cs3-szerkeszto

Halálos baleset történt Szegeden

cs3-szerkeszto

Bíróság előtt a Facebookon fenyegetőző férfi

cs3-szerkeszto