Belföld

A hétvégén is marad a kánikula

A hétvégén is sok lesz a napsütés, csak helyenként lehetnek záporok, zivatarok. Marad a meleg is, 30 Celsius-fok körüli maximumokkal – derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet csütörtökön juttattak el az MTI-nek.

Pénteken több órára kisüt a nap. A Dunántúl északi felén, valamint az északi határvidéken néhol viszont előfordulhat zápor, zivatar is. A leghidegebb órákban 13-19 fok lesz. Napközben 28-33 fokig melegszik a levegő.
    Szombaton is napsütéses lesz az idő. A Dunántúl nyugati, délnyugati felén lehetnek helyenként záporok, zivatarok. A minimumhőmérséklet 13-20, a maximumhőmérséklet 28-33 fok között alakul.
    Vasárnap is nagyrészt napos időre lehet számítani. Helyenként – nyugaton és északon nagyobb eséllyel – előfordulhat zápor, zivatar. A legalacsonyabb hőmérséklet 14-21, a legmagasabb hőmérséklet 29-34 fok között várható – olvasható az előrejelzésben.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Csongrádiak a fővárosi ünnepi fényben, ahol óriási volt az érdeklődés az első adventi hétvégén + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Legújabb felmérés: Fidesz 47, Tisza 40

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Magyarország energiaellátásának alapját az Oroszországból érkező energiahordozók jelentik

cs3-szerkeszto

Elhunyt Lehoczki-Spider László, a legendás mentőkutya, Mancs gazdája

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: azért utazok Moszkvába, hogy biztosított legyen Magyarország energiaellátása

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: Felgyorsítjuk a magyar–szerb olajvezeték megépítését

cs3-szerkeszto

Végre, jutott egy kis víz a tájba!

cs3-szerkeszto

Kiderült, mennyivel nőhetnek jövőre a szentesi, csongrádi és kisteleki nyugdíjak

cs3-szerkeszto

Magyar Péterék a házi kedvencekre is adót akarnak kivetni

cs3-szerkeszto