3 fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt 4 idős, krónikus beteg
Mindössze 3 újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4145 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt 4 idős, krónikus beteg,
