Csongrád Kult

Miklósa Erika Csongrádon! – Egy különleges zenei este a templom falai között

Igazi kulturális csemegével készül Csongrád városa: 2025. július 5-én 19 órától a világhírű operaénekesnő, Miklósa Erika és a kiváló zongoraművész, Túri-Nagy János lép színpadra a Nagyboldogasszony-templomban. A nem mindennapi hangverseny a város egyik legszebb műemléképületében kap helyet, amely méltó környezetet biztosít az este spirituális és művészi hangulatához.

Az est különlegessége nemcsak a fellépők személyében rejlik, hanem a helyszín atmoszférájában is. A Kossuth téri templom patinás belső tere nem csupán építészeti látványosság, hanem kiváló akusztikai adottságaival is hozzájárul az élmény teljességéhez. A koncert a nyári kulturális szezon egyik csúcspontjának ígérkezik.

A belépőjegyek 4.500 Ft-os áron már elérhetők, és a csongrádi Művelődési Központban (Szentháromság tér 8.) vásárolhatók meg. A szervezők a korlátozott férőhely miatt a jegyek elővételes beszerzését javasolják.

A hangverseny egyedülálló lehetőséget kínál arra, hogy a csongrádi közönség testközelből élvezhesse a magyar zenei élet két kiemelkedő alakjának előadását – egy felemelő, emlékezetes nyáresti koncert keretében.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Még a kecske is megijedt – VIDEÓN a csongrádi földrengés

cs3_szerk2

Földrengés volt Csongrádnál

cs3_szerk2

Művészet, közösség és zene Csongrádon: közeleg a Bökényi Művészeti Nap!

cs3_szerk2

Még mindig nincs vége! Hétfő éjfélig meghosszabbították a másodfokú hőségriasztást

cs3_szerk2

Reggeli Volán járat: Az emberség nem tűnt el, csak csendesebben van jelen a hétköznapokban

cs3_szerk2

Bedő Tamás: ez a nap nem csupán megemlékezés, hanem tiszteletadás is

cs3_szerk2

Kiválasztják a Közönség Borát Csongrádon

cs3_szerk2

Gőzerővel zajlik a vízpótlás a Gyova–Mámai-Holt-Tiszánál + GALÉRIA + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Irány a vízpart vagy a hűvös szoba, a héten Szentesre és Csongrádra is visszatér a kánikula

cs3_szerk2