Kék Hírek Szentes

Drogfogás: egy baloldali képviselő rokonaira csaphatott le a rendőrség Szentesen

Információink szerint egy baloldali roma képviselő rokonait tartóztatta le a rendőrség Szentesen. A drogbanda hosszú ideje árulta a szintetikus kábítószert a településen. 

Olvasóink és a közelben lakók egyöntetű állítása szerint az egyik országgyűlési képviselő rokonait kapcsolhatta le a rendőrség február 5-én. 

Korábbi cikkünkben megírtuk, hogy tavaly decemberben került a rendőrség látókörébe az a szentesi csoport, melynek tagjai rendszeresen üzleteltek szintetikus kábítószerrel. Az adatgyűjtés során több, drogterjesztéssel összefüggésbe hozható embert is azonosítottak a Szentesi Rendőrkapitányság nyomozói, így február 5-én tíz feltételezett elkövetőt fogtak el egy akció során.

A lakosok szerint a környék most fellélegzett, ugyanis a feltételezett elkövetőket az óta is előzetes letartóztatásban tartja a rendőrség. Információink szerint a roma férfi és felesége kiterjedt hálózatot működtetett, és a velük kapcsolatban álló személyek egyikét még a polgármester is kitüntette. 

Fotó: illusztráció



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Tűz volt egy ópusztaszeri tanyaépületben

cs3-szerkeszto

Holnap Karácsonyváró ünnepség Szentesen –  közösség, fények és ünnepi hangulat a Luther téren

cs3-szerkeszto

Szentesen ismét bebizonyosodott, hogy az összefogás életeket menthet

cs3-szerkeszto

Fokozott ellenőrzést tart a rendőrség a héten térségünk útjain

cs3-szerkeszto

Elfajult közlekedési vita: emberölési kísérlet miatt rendelt el letartóztatást a bíróság

cs3-szerkeszto

Tehetséges zsoldosos diákok építettek hidat az országos 3D-s versenyen

cs3-szerkeszto

Szentesi karácsony: kirúgások és áthelyezések

cs3-szerkeszto

Rendőri üldözés Kisteleknél: kábítószer miatt menekült az autós + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Megpuccsolnák a Tisza kisteleki jelöltjének indulását?!

cs3-szerkeszto