Külföld

Egyedül Orbán Viktorral fogott kezet az USA elnöke a NATO csúcson + VIDEÓ!

Vilniusban gyűltek össze a NATO-tagországok vezetői július 11-én, a találkozón csoportkép is készült a megjelent elnökökről és miniszterelnökökről.

A Bloomberg tudósítója a Twitteren közzétett egy rövid felvételt arról, ahogy Joe Biden amerikai elnök beáll a csoportképbe. A felvételen látszik, hogy Biden egyetlen emberrel fog kezet, mielőtt elfoglalja a helyét: Orbán Viktorral.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Patrióták az erős és szuverén nemzetek Európáját építik

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor Brüsszelben: Európában folytatódik a patrióta pártok előretörése

cs3-szerkeszto

“Hadd áramoljon a kőolaj!” – Megszületett a megállapodás Iránnal a békéről

cs3-szerkeszto

Életbe lépett a migrációs paktum – komoly terhek várhatnak Magyarországra

cs3-szerkeszto

Bulgária bajban: kiderült, trükkök százai kellettek az euró bevezetéséhez

cs3-szerkeszto

Orbán Viktor: a kormány egyetlen lépést se tegyen a háborúpárti Európa irányába!

cs3-szerkeszto

Vonattal, lóháton és gyalogosan is mennek a zarándokok Csíksomlyóra, medvehajtást is tartottak a helyszínen

cs3-szerkeszto

Június végétől indulnak Retró Istria Expresszek az Adriára

cs3-szerkeszto

Az uniós intézmények vezetői üdvözölték a Mercosur kereskedelmi megállapodás ideiglenes hatályba belépését

cs3-szerkeszto