A magyarok 94 százaléka támogatja, hogy a parlament meghosszabbítsa az új koronavírus-járvány miatt március 11-én kihirdetett veszélyhelyzetet – közölte a Nézőpont Intézet az MTI-vel, legfrissebb,
Többfelé télies útviszonyokra figyelmeztet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. A közútkezelő hétfőn az MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: az előrejelzések alapján újra téliesebbre fordul az
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 167-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma és újabb idős, krónikus betegségben szenvedő férfi hunyt
A sofőr sérült meg, amikor egy autó fának csapódott és felborult Szentes mellett, a 45-ös főúton. Hódmezővásárhely felé haladt a személygépkocsi, amikor egy balra ívelő
Életét vesztette a sofőr, amikor egy személygépkocsi fának csapódott Gyula határában. Sarkad felől haladt az autó, amikor egy jobbra ívelő kanyar után áttért a szemközti
Másodszor is negatív lett a Magyarországon járt, majd koronavírus-fertőzéssel diagnosztizált marokkói közlekedési miniszter összes magyarországi kontaktjának tesztje – mondta újságírói kérdésre válaszolva az országos tisztifőorvos
Teljes virágzásban kapja el a jövő hét eleji lehűlés a kajszibarack-ültetvényeket, az őszinél annyira még nem nyíltak ki a rügyek, így ott kisebb lehet a
Újabb 4 gyógyult távozhatott a Szent László Kórházból. Így már összesen 16-ra emelkedett a gyógyultak száma. Köszönet a kórház orvosainak és ápolóinak! Csak közösen tehetünk
“…ahogy a katona szemében, hazájának védelme! Ahogy a rendőr kezében, megannyi döntés terhe. Ahogy a kórház folyósoin, valódi háború folyik – te megúszod annyival, hogy
Újabb koronavírussal-fertőzött betegek haltak meg. Egy 65 éves és egy 75 éves magyar nő hunyt el. Őszinte részvétünk. Emellett 12 főre emelkedett a gyógyultak száma.