1410 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma és 99 főre emelkedett az elhunytak száma
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 1410 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 14 idős, krónikus beteg. Ezzel
