Egy fővel emelkedett a beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt két idős, krónikus beteg
Ismét csak egy újabb magyar állampolgárnál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 4078 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt két idős, krónikus beteg.
