Egy balos kormánnyal úgy járunk majd, mint az olaszok, ahol most épp 30 százalékkal drágul az áram
Nem csak a mosoly fagy az arcukra: 45 helyett csak 30 százalékkal nő az áram ára Olaszországban. Ha már az energia árát nem tudják csökkenteni,...
- Hirdetés -
