Agrárminisztérium: tovább kell erősíteni a török-magyar agrárkapcsolatokat
További lehetőségek rejlenek a török-magyar agrárgazdasági kapcsolatokban – jelentette ki Nagy István agrárminiszter a tárca közleménye szerint, miután török kollégájával, Váhit Kiriscsivel egyeztetett szerdán Isztambulban....
