Szentes

Márton-napi kistermelői vásár lesz a szentesi Bartha iskolában

Közeleg Márton napja, amelyhez idén is különleges programmal készül a szentesi Alföldi Agrárszakképzési Centrum Bartha János Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola.

Az intézmény 2025. november 11-én, 14 és 18 óra között rendezi meg hagyományos Márton-napi Nyitott Kapuk rendezvényét, amelynek középpontjában ezúttal is a kistermelői vásár áll.

Az iskola aulájában sorra várják az érdeklődőket a helyi termelők portékái – friss, házias ízek, kézműves finomságok és szezonális különlegességek – miközben a rendezvény célja a helyi értékek és közösségi összefogás bemutatása.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A szentesi és csongrádi járásban is optikai hálózatfejlesztésbe a 2Connect

cs3-szerkeszto

Egyetemi élmények Budapestről – nyílt napon jártak a Horváth Mihály Gimnázium diákjai

cs3-szerkeszto

Egyesével vadásszák le a kritikusokat

cs3-szerkeszto

Finomságokkal lepték meg a kutyusokat a szentesi Boros diákjai

cs3-szerkeszto

Szentesi technikumok is bekerültek az ország legjobbjai közé

cs3-szerkeszto

Célba ért a polgári összefogás: kórtermet újítanak fel a szentesi gyermekosztályon

cs3-szerkeszto

Újabb karácsonyi ajándék Szentes polgármesterétől: emeli a piacosok, a tiszai bérlők fizetnivalóit, a temetkezés szolgáltatás árait és a parkolási díjakat

cs3-szerkeszto

Holnap Karácsonyváró ünnepség Szentesen –  közösség, fények és ünnepi hangulat a Luther téren

cs3-szerkeszto

Szentesen ismét bebizonyosodott, hogy az összefogás életeket menthet

cs3-szerkeszto