Szentes

Márton-napi kistermelői vásár lesz a szentesi Bartha iskolában

Közeleg Márton napja, amelyhez idén is különleges programmal készül a szentesi Alföldi Agrárszakképzési Centrum Bartha János Kertészeti Technikum és Szakképző Iskola.

Az intézmény 2025. november 11-én, 14 és 18 óra között rendezi meg hagyományos Márton-napi Nyitott Kapuk rendezvényét, amelynek középpontjában ezúttal is a kistermelői vásár áll.

Az iskola aulájában sorra várják az érdeklődőket a helyi termelők portékái – friss, házias ízek, kézműves finomságok és szezonális különlegességek – miközben a rendezvény célja a helyi értékek és közösségi összefogás bemutatása.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Karácsonyi jókívánságok a Dr. Mátéffy utcai tagóvodából – a gyerekek hangja tölti majd be a december 16-i karácsonyvárást

cs3-szerkeszto

A legjobb oktató díjjal tüntették ki a szentesi Dr. Vecseri Dorina Rebekát

cs3-szerkeszto

Óriási veszteség: elhunyt dr. Kispál Mihály Csaba főorvos

cs3-szerkeszto

Karácsonyváró ünnepségre várnak kicsiket és nagyokat Szentesen, a Luther téren

cs3-szerkeszto

A kórház udvarán elesett idős nőt rabolt ki egy testvérpár Szentesen

cs3-szerkeszto

Menetrendváltozás: sűrűbb és kiszámíthatóbb buszjáratok érkeznek és indulnak Szentesről és Csongrádrról

cs3-szerkeszto

Nincs megállás: újabb rangos díjat vehetett át a DélKerTÉSZ elnöke

cs3-szerkeszto

Újabb jelöltet ad Kistelek a választókerületnek

cs3-szerkeszto

120 éves lett a Fridrich Fényírda – ismét megelevenedett Szentes fotótörténeti kincse

cs3-szerkeszto