Szentes

Szalagavató ünnepséget tart a HMG Szentesen

Horváth Mihály Gimnázium hagyományosan a téli időszakban rendezi meg a végzősök szalagavató ünnepségét.

A 2023-2024-es tanévben ezt a nagyszabású rendezvényt február 17-én, szombaton tartjuk a szentesi Tóth József Színház és Vigadóban, a színház befogadóképességét mérlegelve 2 részletben, 11 órakor a 12.A és G, 16 órakor a 12.B és D osztály számára.

„Diákjaink és pedagógusaink hónapok óta lázasan készülnek a rendezvényre, mely egyik megható és emlékezetes eseménye a végzős diákok életének. A középiskolás évek lezárásához, a Horváth Mihály Gimnázium eszmeiségéhez méltó ünnepélyes szalagtűzést egy változatos, több programelemből összeállított szórakoztató rész követ, melyben bemutatkoznak tehetséges végzős diákjaink, énekesek, táncosok, zenészek, de szerepet kapnak alsóbb éves diákjaink is. A hagyományos báli hangulatot a végzősök keringője teremti meg, de az osztályok külön-külön is készülnek osztálytánccal” – tudtuk meg Sipos Kitti Lídiától, a HMG igazgatójától.

Ebben a tanévben a Horváth Mihály Gimnázium az egyetlen iskola Szentesen, mely ilyen nagyszabású rendezvény megszervezésével teszi emlékezetessé a szalagavatót.

Borítókép: archív/HMG Facebook oldala- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Úszótáborok indulnak Szentesen

Szabó Viktor

Kiváló eredményeket értek el a Horváth Mihály diákjai Ópusztaszeren

Szabó Viktor

Mutatjuk a Mi Hazánk szentesi képviselő-jelöltjeit!

Szabó Viktor

Összművészeti fesztivált rendeznek Szentesen

Szabó Viktor

Vásárhelyi és szegedi egyesületek szerveznek országos futóversenyt Szentesen

Szabó Viktor

Családi napot tartanak a Szentesi Tenisz Klubban

Szabó Viktor

Kecskeméten parádéztak a szentesi úszók

Szabó Viktor

Világcég járt a Zsoldosban

Szabó Viktor

Sport, egészség és rehabilitációs konferencia lesz Szentesen

Szabó Viktor