Mindszent Sport

Ugrai Panna 200 gyorson is hasított

Ismét nagyot alakított a Hód Úszó SE színeiben versenyző, mindszenti lány. A Sopron Open Kvalifikációs Verseny zárónapján Panna 200m gyorson állt rajthoz, és kiváló úszással, bő fél másodperces egyéni csúccsal ezúttal ezüstérmet szerzett.

Panna sikeresen áttörte a 2 perces lélektani határt, és 1:59,79-es időeredménnyel csapott célba. Ezzel a mindszentiek kiválósága is csatlakozott a 2 perc alatti 200-as női gyorsúszók klubjához. Sokoldalúságának ékes bizonyítéka, hogy egy újabb versenyszámban tette le a legjobbak között a névjegyét.

Mint megírtuk, a verseny első napján Ugrai 100 méter gyorson szerzett aranyérmet.

Óriási gratula!

Forrás, fotó: Hód Úszó SE



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Nagy siker: 3. helyen végzett a szentesi egyesület a haza rendezésű úszóversenyen

cs3-szerkeszto

Rossi: ez az egyik legmeghatározóbb és legfontosabb meccs lesz

cs3-szerkeszto

Sztanó Gyuri megcsinálta: újabb országos csúcsokat döntött Lengyelországban

cs3-szerkeszto

Európa Kupán Sztanó György: Lengyelországban versenyez a szentesi erőemelő

cs3-szerkeszto

Megérte a kemény munka: a mindszenti Ugrai Panna bekerült a rövidpályás úszó Európa-bajnokságra utazó magyar válogatott keretébe

cs3-szerkeszto

November 20-án szünetel az ügyfélfogadás a mindszenti kormányablakban

cs3-szerkeszto

Örmény-magyar – Rossi: nincs helye kifogásnak, nyerni kell

cs3-szerkeszto

A mindszenti Ugrai Panna lett a Rövidpályás Országos Bajnokság legeredményesebb női versenyzője + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Az év utolsó nemzetközi kihívása előtt áll a szentesi erőemelő

cs3-szerkeszto