Csongrád

Laguna fesztivál lesz a hétvégén a Körös-torokban

A KTN Feszt időpontjában 2 napon át 2 stílusban hazai sztárokkal 17 fellépővel a csongrádi Körös-torokban a Laguna Beach Club most pénteken és szombaton Laguna Fesztivált rendez.

A 30. jubileumi KTN Feszt elmarad, ugyanakkor a szervezők azokra gondolva akik esetleg ezt a hétvégét/nyaralást betervezték már – úgy gondolták, ha nem is lehet pótolni a KTN feszt nagyszínpadát, vagy fellépőit DE valami alternatívát mégis kínálnak…Így ezen a hétvégén a Laguna Beach klub – mely minden szombaton klubként működik – ez alkalommal egy nagyobb, szélesebb line upot kap, illetve egy extra pénteki nappal upgradelik, hogy egyfajta “mini-fesztiválként” funkcionálhasson.
A péntek a Techno/House műfaj hazai élvonalából szelektál, míg a szombat a mainstream/dance/hip-hop/edm projektekből vonultat fel pár közönség kedvencet.A KTN Fesztre megváltott kedvezményes bérletet így akár az idén is van mód beváltani.

Bővebb információt az esemény Facebook oldalán olvashatnak!



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Megkezdődtek a munkálatok, megújul a Csongrád és Csépa közötti út egy szakasza

cs3_szerk2

Egy baksi férfi lopott Csanyteleken, de a csongrádi rendőrök közbeléptek

cs3_szerk2

Szentes és Csongrád fiataljai is főszerepben a SkillFest pályaorientációs fesztiválon

cs3_szerk2

Legendák zenélnek Csongrádon

cs3_szerk2

Baleset: motor és autó ütközött Csongrádon

cs3_szerk2

Csongrádon mutatták be elsőként Nagy Gábor “Átkelés” című életrajzi művét”

cs3_szerk2

A csongrádi Bencze Bea a világ második legjobbja lett a Masters Maratonon

cs3_szerk2

Tíz éve köt össze embereket a Csongrádi Rádióamatőr Találkozó

cs3_szerk2

35. Plein Air Nemzetközi Alkotótelep zárókiállítása Csongrádon

cs3_szerk2