Vélemény

Bayer Zsolt: Vannak ritka esetek, amikor a német sajtó megírja az igazat

„Vannak ritka esetek, amikor a német sajtó megírja az igazat. Ez történt ma a Bildben.

Egy illetékes német miniszter már több, mint egy éve felszólította a németországi zsidókat, hogy ne hordják nyilvános helyen vallási jelképeiket, mert nem tudják garantálni a biztonságukat. És most már itt tartunk. Persze, ugyanez a német sajtó és a német politika még most is megpróbálja azt hazudni, hogy mindezért a »szélsőjobb« felelős, de a nyilvánvalót még egy olyan agymosott nemzet előtt sem lehet sokáig letagadni, mint a német.

»Megcsináljuk!« – mondta Merkel, amikor a migránsok elárasztották Németországot.

És valóban. Megcsinálták…

Képen olvasható szöveg fordítása: A kancellárasszonynak nem csak beszélnie kellene az integrációról, hanem meg kellene látogatnia azokat a kerületeket, ahol a zsidók már kipát sem viselhetnek.”

Az eredeti, teljes írást itt olvashatja el.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Bognár Zsolt is lerántotta a leplet Kulja András szentesi hazugságairól

cs3_szerk2

Perlaky-Papp József: Annyit elárult a vita, hogy a Tisza továbbra sem tesz kísérletet a kormányzóképességének bizonyítására

cs3_szerk2

Csintalan Sándor: Az egészségügyi államtitkár felmosta a padlót Kulja Andrással

cs3_szerk2

Bencsik Gábor: Az ilyen vitákból válna világossá, milyen mérhetetlenül üres, demagóg, felületes, hazug az egész Magyar Péter-párt

cs3_szerk2

Dúró Dóra: Magyar Péter semmi mást nem akar elérni, mint hogy a választópolgárok azt higgyék, a Tisza Párt egy minden irányból befogadó, mindent átfogó „néppárt”, holott ez egyáltalán nincs így

cs3_szerk2

Ceglédi Zoltán Kulja András hétfői szerepléséről: „Ezt bármely random ellenzéki szereplő az egészségügyi bizottságból jobban lehozta volna!”

cs3_szerk2

Bugyi Eszter: a polgármesteré lesz a felelősség!

cs3_szerk2

Szentesi lakos: mi indokolja, hogy új sportcsarnokot kell építeni, és nem a meglévő épületet helyreállítani?

cs3_szerk2

Hont András: Ne, Iránnak ne legyen nukleáris fegyvere

cs3_szerk2