Belföld

Halálos baleset történt Kunszentmártonnál

Halálos kimenetelű közlekedési baleset történt 2019. július 18-án 17 óra 30 perc körül Kunszentmárton külterületén, a 45-ös számú út 5. kilométerszelvényében.

Egy kisbusz sofőrje eddig tisztázatlan körülmények között elvesztette uralmát a jármű felett, lehaladt az útról, és fának csapódott. A jármű vezetője a helyszínen életét vesztette, további három utas megsérült. A közlekedők félpályás útlezárásra és rendőri forgalomirányításra számíthatnak az adott útszakaszon a baleset helyszínelésének ideje alatt.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Orbán Viktor: a Tisza párt és Brüsszel összeesküdött a magyarok ellen

cs3_szerk2

Sokan várták ezt a bejelentést: folytatódnak az árletörések! + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Azzal büszkélkedik a Tisza, hogy egyelőre megakadályozták a kórházak, közszolgáltatások, szociális szolgáltatások fejlesztését

cs3_szerk2

Színes egyéniség: szivárványos zászló alatt vonult Varga Ferenc

cs3_szerk2

Hét éve ilyenkor már kígyóztak a kígyók + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Nagy István: továbbra sincs új kitörés, eredményes a védekezés a ragadós száj- és körömfájás betegség ellen

cs3_szerk2

A banki díjak csökkentéséről állapodott meg Varga Mihály a Bankszövetséggel

cs3_szerk2

Tiszafüreden és Tiszakécskén a Fidesz, Mosonmagyaróváron a helyi civil jelölt nyerte az időközi választást

cs3_szerk2

Múltunkban a jövőnk – Határon Túli Honismereti Vetélkedő volt Csongrádon

cs3_szerk2