Ötvenre nőtt Magyarországon a koronavírus-fertőzöttek száma kedden. A koronavirus.gov.hu oldalon azt írták: újabb magyar állampolgároknál és egy külföldinél mutatták ki a koronavírus-fertőzést (Covid-19). Kiemelték: Magyarországon a
A koronavírus-járvány közösségben terjed a leggyorsabban. Ezért komoly, a csoportosulásokat korlátozó intézkedések lépnek életbe a vendéglátóhelyekre, üzletekre, tilos a rendezvények szervezése, a mozik és más
DVSC Schaeffler játékosai mindenkit várnak –akár idősebbek is elkezdhetik! Az országban kialakult rendkívüli helyzetre való tekintettel a debreceni klub játékosai március 31-ig nem vesznek részt
Meggyógyult a második olyan magyarországi beteg, akit az új koronavírus okozta fertőzés miatt ápoltak – közölték a koronavirus.gov.hu kormányzati oldalon hétfőn késő este. Azt írták,
Összhangban Magyarország Kormánya intézkedéseivel, a Csongrád Megyei Önkormányzat vezetése is döntéseket hozott, amellyel a koronavírus járvány következményeit megyei szinten kívánja enyhíteni. Gémes László, a megyei
Szigorodnak a kórházi szabályok. A térségben lakók számára pozitív hír, hogy a Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórházban jelenleg nincs koronavírusos megbetegedés a szentesi intézmény
Vigyázzunk az idősekre! Vigyázzunk egymásra! Az idősek megóvásának érdekében ‘Vigyázzunk az idősekre!’ néven több civil szervezet összefogott Szentes és térségében élő idősek hétköznapjait segíteni, hogy
A koronavírus-járvány miatt elrendelt intézkedések megszegése szabálysértésnek fog minősülni, a bírság 500 ezer forint lesz – közölte a koronavírus-fertőzés elleni védekezésért felelős operatív törzs központi
Magyarország köztársasági elnöke 2020. március 15-ei hatállyal vezérezredessé léptette elő Korom Ferencet, a Magyar Honvédség parancsnokát. Korom Ferenc vezérezredes 1964-ben született Szentesen. 1987-ben végzett a