„Mit állsz oly szótlan, mondd, mit borzadasz? Tragédiának nézed? Nézd legott komédiának s múlattatni fog.” Lucifer üzen nekünk imigyen Az ember tragédiájában. Veszélyhelyzet, koronavírus, karantén
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 447-re nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt újabb két 90 év feletti alapbetegségekkel
Ha tudni akarják, mi is az a pánikkeltés, akkor érdemes elolvasni a 24.hu nevű szennymédia ma reggeli művét. Címe: „Juthat-e minden súlyos koronavírus-betegnek lélegeztetőgép Magyarországon?”
Egyetlen magyar sincs egyedül! – üzente Orbán Viktor miniszterelnök vasárnap, hivatalos Facebook-oldalára feltöltött videofelvétellel. A kormányfő által a koronavírus-járvány miatt hirdetett veszélyhelyzet tizennyolcadik napján megosztott
Szebellédi Endre polgármester tájékoztatása szerint bár nagymágocsi intézmény bennlakói esetében mutattak ki koronavírus fertőzöttséget, a település mégsem gócpont. Tájékoztatójában leírja: A Nagymágocsi Kastélyotthonban bentlakásos idősotthon
Várhatóan egyre több embert fertőz meg Magyarországon az új koronavírus, sok új esetet fognak diagnosztizálni – jelentette ki az országos tisztifőorvos vasárnap online sajtótájékoztatón. Müller
Az Operatív Törzs mai sajtótájékoztatóján elhangzott, hogy nagymágocsi idősek otthonának egyik lakójánál igazolódott a koronavírus fertőzöttség. Dr. Müller Cecília elmondta: Egy ápolt elesés miatt került
Vasárnap reggelre 7 fővel emelkedett a koronavírus miatt kezeltek száma a térségében, minden beteg állapota kielégítő. A térség országgyűlési képviselője, Farkas Sándor miniszterhelyettes bejelentette, hogy
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 408-ra nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma és elhunyt két idős, alapbetegségekkel küzdő beteg. A