8 fővel emelkedett tegnap óta Csongrád megyében a regisztrál fertőzöttek száma, ezzel 32-ről 40 főre emelkedett. Országosan újabb 78 magyar állampolgárnál mutatták ki az új
A korábbi 51, döntő részben új számítógép átadása után ezen a héten újabb 18 digitális eszközzel nyújtott segítséget a megváltozott oktatási körülményekben a Csongrád Megyei
Újabb magyar állampolgároknál mutatták ki az új koronavírus-fertőzést (COVID-19), ezzel 895 főre nőtt a hazánkban beazonosított fertőzöttek száma. Elhunyt újabb 11 beteg, többségében idős emberek
75 ezer egyetemistán segít a kormány: ennyien nem szereztek nyelvvizsgát, így nincs meg a diplomájuk sem. Palkovics László Innovációs és Technológiai miniszter bejelentette, a kormány
A szentesi Fidesz frakció tagjai hozzávetőlegesen 200 millió forintos értékben javasolják a város költségvetési tételeinek átcsoportosítását a járványügyi helyzettel kapcsolatos egészségügyi védekezés és a gazdasági
Teljesen leégett egy lakóházzal egybeépített melléképület Csongrádon éjjel – adta hírül a megyei katasztrófavédelmi igazgatóság a honlapján. A tűz részben átterjedt a házra is, az
Mivel a jelenlegi helyzetben a szegváriak sem látogathatják a könyvtárat, ezért a településen házhoz viszik a könyvtári könyveket. A szolgáltatás ingyenes.
Újabb 73 magyar állampolgár szervezetében mutatta ki a laboratóriumi vizsgálat a koronavírus-fertőzést, ezzel 817-re nőtt a Magyarországon igazolt fertőzöttként regisztráltak száma Az elmúlt 24 órában