Fölényes győzelemmel kezdett az Eb-n a magyar női kézilabda-válogatott
Klujber Katrin és Győri-Lukács Viktória hat-hat góljának is köszönhetően a magyar női kézilabda-válogatott 30–24-re legyőzte Törökországot a részben hazai rendezésű Európa-bajnokság nyitómérkőzésén, a debreceni Főnix...
