Sport

Megtelik gyerekekkel a Groupama Aréna

A magyar válogatott vasárnapi, Azerbajdzsán elleni Európa-bajnoki selejtezőjén mintegy 15 ezer gyermek buzdíthatja a csapatot.

Miután az UEFA Fellebbviteli Bizottsága helyben hagyta a korábbi zártkapus döntést, a Magyar Labdarúgó Szövetség élt az UEFA által biztosított lehetőséggel, és 14 éven aluli gyerekek számára lehetővé tette, hogy a helyszínen szurkoljanak a magyar válogatottnak az Azerbajdzsán elleni Eb-selejtezőn. A klubok, iskolák, intézmények részéről jelentős érdeklődés mutatkozott a lehetőség iránt, öt nap alatt 15 ezer gyermek jelentkezését regisztráltuk a gyerekjegy.mlsz.hu oldalon, és kedd délutánra megteltek a rendelkezésre álló helyek a stadionban. Ezt követően újabb jelentkezéseket nem tudunk fogadni, a jelentkezési adatlapon megadott kapcsolattartókat e-mailen értesítjük a részletekről.

Tekintettel különleges helyzetre, a vasárnapi meccsen a szokásosnál korábban kinyitjuk a stadion kapuit, hogy a vidékről érkező csoportok is kényelmesen át tudják venni a jegyeiket, és be tudjanak lépni a stadionba. A stadion kerengőjén játékokkal és egyéb programokkal várjuk a fiatal szurkolókkal, és a büfék is különleges menüvel készülnek a gyerekek igényeire.

Ezúton is nagyon köszönjük a résztvevő intézményeknek a lelkesedést és a szervezést: a válogatott csapatnak is sokat jelent, hogy ilyen gyorsan megtelt a stadion gyerekcsoportokkal.  

MLSZ



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Közel 140 rajttal rendezték meg a XIII. Serházzugi Hosszútávúszó Versenyt a Kis-Tiszán

cs3-szerkeszto

Edzőként és versenyzőként is példát mutatnak a csongrádi Kis-Tisza Vízi-Sport Egyesület masters sportolói

cs3-szerkeszto

Elkezdődött a kisteleki pumpapálya kivitelezése

cs3-szerkeszto

A paralimpiára fókuszál a szentesi Sztanó György – Los Angeles a nagy cél

cs3-szerkeszto

Világranglista-vezetőként lett Európa-bajnok a csongrádi kötődésű Kovács Marcell

cs3-szerkeszto

Hamarosan elkészül Kistelek új pumpapályája

cs3-szerkeszto

Játékosokat keres a Csongrádi-Tiszapart Sport Egyesület

cs3-szerkeszto

Rekordszámú nevező és 800 ezer forintos adomány a FireCross csongrádi fordulóján

cs3-szerkeszto

Szegvári futballcsoda: bajnoki cím és irány a magasabb osztály!

cs3-szerkeszto