Csengele Sport

Csengelén támadnak az indonézek! – szúrta ki a Trollfoci 

És nem csak Csengelén, hanem szerte Csongrád-Csanád vármegyében!

„Indonéz légiósról mi nem tudtunk ezidáig magyar futballpályákon, de a Csongrád megyei II. osztályban e szezontól kezdve már ketten is vannak” – írja a Városok, stadionok, kocsmák Facebook oldal, amit a Trollfoci is szemlézett.

Mint megjegyzik, Csengelén vannak nagy elődök, pl. 2007-ben Urbán Flórián igazolt ide, 2010-től 2019-ig pedig minden idők egyik legjobb magyar férfi röplabdázója, Mészáros Dömötör is szerelést húzott itt. 

Anza és Catur egyébiránt a kisteleki Prysmian kábelgyárában dolgozik. Catur műszaki ellenőr, mérnök. Róla tudni érdemes még, hogy hazájában az első osztályú Arema FC-ben pallérozódott és volt igazolt játékos.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Futóláz Csongrádon, rekordlétszámmal és rengeteg újdonsággal érkezik a Fussuk le! Félmaraton fesztivál

cs3-szerkeszto

Háromnapos ünnep Csengelén: jön a jubileumi falunapok programsorozat

cs3-szerkeszto

XIV. Sárkányos Pünkösd Csongrádon – Újra vízre szállnak a csapatok!

cs3-szerkeszto

A sakk összekötötte a világgal – a csongrádi Nagy Noémi 30 évesen a „nemzetközi elitben”

cs3-szerkeszto

70 felett is világszinten versenyez Tari László, akinek a víz az élete és nem engedi el soha

cs3-szerkeszto

Lapátok a vízen: Kurca Regatta Túramaraton várja a természetkedvelőket

cs3-szerkeszto

Harmincegy ország versenyzői a Jerring Lőtéren

cs3-szerkeszto

Ismét magyar bajnok lett a szentesi erőemelő

cs3-szerkeszto

Úszó Diákolimpia: Szentesen versenyeznek az ország legjobbjai

cs3-szerkeszto