Derekegyház

A mai napon startol a Palacsintafesztivál Derekegyházon!

Gyomrokat kiüríteni, ízlelőbimbókat felkészíteni, érkeznek a világ legfinomabb, derekegyházi palacsintái! A színpad már áll, a sátrak épülnek!

A derekegyházi Palacsintafesztivál a Dél-Alföld régió egyik legnagyobb gasztronómiai eseménye. Minden év július második hétvégéjén rendezik meg, így 2024-ben július 11-14. között várják a kulináris élményekre vágyó embereket.

Az idei évben (is) a gasztroélmények mellett számos zenés, táncos produkció lesz látható. Fellép többek között a Seres Brothers, a Traubi zenekar, a Pince Jam, a Unique és a Konyha zenekar is. Ezen túl lesz lézershow, néptáncfellépés, óvodások műsora és főzőverseny is.

Részletes program:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Barkaszenteléssel kezdődött meg a húsvéti időszak Derekegyházon

cs3-szerkeszto

Szabó István: Amikor külső nyomás ér bennünket, a magyarok mindig összefognak + GALÉRIA!

cs3-szerkeszto

Húsvéti családi délutánra készül Derekegyház

cs3-szerkeszto

Megrongálták a buszmegállót Derekegyházán, feljelentést tett az önkormányzat

cs3-szerkeszto

Átfogó szűrési programot indított az SZTE Szentes térségében + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Nagymama receptjével nyerte meg a győztes csapat a Derek-Toros kolbásztöltő versenyét

cs3-szerkeszto

Az online világból a valóságba – szakmai napot tartott az Nemzeti Művelődési Intézet vármegyei igazgatósága

cs3-szerkeszto

Farsangi fánk helyett a bőrt rúgták a derekegyházi sportemberek

cs3-szerkeszto

Amikor a tél lelassítja a világot + FOTÓGALÉRIA!

cs3-szerkeszto