Szentes

Mit titkolnak a szentesi strand átvilágítása kapcsán?

Július 9-én rendkívüli testületi-ülést tartanak Szentesen, ahol ismét zárt ajtók mögött, titokban tárgyalnak egy fontos ügyet.

Átvilágítást tartottak a Szentesi Sport- és Üdülőközpont Nonprofit Kft.-nél, aminek eredményeit a keddi rendkívüli ülésen elemzik ki. Valami sumákolás ismét becsúszhatott a történetbe, ugyanis a kapukat becsukják, a sajtót és a nyilvánosságot kizárják, mikor a strand állapotát tárgyalják.

Úgy néz ki, a szentesiek sokadik alkalommal lesznek kizárva egy-egy szaftos sztoriból, sokadik alkalommal próbálnak előlük eltitkolni olyan dolgot, ami kínos lehet a város vezetésére nézve.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Szerva Szentesen… néhány nap és startol a Hungarian Open – Szentes Cup nemzetközi korosztályos U-16 teniszverseny

cs3_szerk2

A Csongrád-Csanádi Kereskedelmi és Iparkamara elnöke is gratulált a szakma sztárjának, a szentesi Doba Lászlónak

cs3_szerk2

Huppanó helyett sima körforgalom – akcióba lendültek a Közút munkatársai Szentesen

cs3_szerk2

Kiégett egy lakókocsi Szentesen

cs3_szerk2

Ingyenes elektronikai hulladékgyűjtést szervez a kormányhivatal Szentesen

cs3_szerk2

A bíróság előtti “tütű” és a kórház 4 milliárdos fejlesztése

cs3_szerk2

Korszerű tűzálló kerámiából készült égetési segédeszközöket fejlesztett a szentesi HK-Ceram Kft.

cs3_szerk2

Szentesi siker a Simonyi Károly Országos Elektrotechnikai Versenyen

cs3_szerk2

Felfüggesztett fogházra ítélték azt a szentesi férfit, akinek kutyái halálra martak egy embert

cs3_szerk2