Szentes

Ismét gyerekzsivajtól volt hangos a szentesi laktanya

Idén is megszervezték a „Rákóczi Apródjai” elnevezésű tábort Szentesen, amin a laktanyában szolgáló szülők gyermekei vehettek részt.

A résztvevők izgalmas és tartalmas programokon vettek részt, a tábor számos sport- és kézműves foglalkozást kínált, így színes és érdekes élményekkel gazdagította a résztvevőket.

Látogatást tettek a vízi gyakorlótéren, ahol szüleik kiképzési feladatait figyelhették meg, és részt vettek egy különleges vízi élményprogramon a PTSZ-M lánctalpas úszógépkocsival. Szolnokon erdei akadálypályán tesztelték az ügyességüket és bátorságukat, Szegeden pedig felejthetetlen hajókirándulásra vittük őket. A tábor utolsó napja filmvetítéssel zárult – számoltak be a MH II. Rákóczi Ferenc 14. Műszaki Ezred közösségi oldalán.

Fotók: MH II. Rákóczi Ferenc 14. Műszaki Ezred / Kiss Erika ha. – Király Róbert Sándor fhdgy. – Janó Miklós tőrm.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Vonat és kisbusz karambolozott Szentesen

cs3_szerk2

Nincs veszélyben a sürgősségi ellátás! – Az SZTE reagált az szentesi kórházat érintő internetes álhírekre

cs3_szerk2

Cserháti Gyula: a szakemberek minden erejükkel a hibák javításán dolgoznak!

cs3_szerk2

Ma is jöhet a piros riasztás: heves zivatarokkal támad kedd délután a vihar

cs3_szerk2

Öröm az ürömben: megúszták a gólyák a hétfői vihart Szentesen

cs3_szerk2

Nem vonták vissza a szentesi kórház műtőinek engedélyét

cs3_szerk2

Óriási vihar csapott le Szentes és Csongrád térségére

cs3_szerk2

Felcseperedtek a szentesi gólyák

cs3_szerk2

Jön az enyhülés: három nap alatt 10 Celsius-fokkal eshet vissza a hőmérséklet

cs3_szerk2