Térség

Katonai menetoszlopokra kell számítani az utakon

A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár február 27-én, csütörtökön 8:00 és 16:00 óra között hosszútávú vezetési gyakorlatot tart.

Az említett időszakban katonai gép- és harcjárművekből álló menetoszlopok közlekedésére kell számítani a Hódmezővásárhely térségében az alábbi útszakaszon: 47 sz. főút Szeged felé, a Hódmezővásárhelyet elkerülő szakaszon–45 sz. főút Szentest elkerülő szakasza–451 sz. főút Csongrád felé–Felgyő–Csanytelek–Ópusztaszer–Sándorfalva–Szeged elkerülő–M43–47 sz. főút Hódmezővásárhely felé–Algyő–Hódmezővásárhely.

A Magyar Honvédség kéri a lakosságot, hogy az említett útvonalakon a közlekedési szabályok betartásával és kellő óvatossággal közelítsék meg a katonai menetoszlopokat, ezzel is segítve azok biztonságos és folyamatos haladását. A menetoszlopok elején és végén figyelmeztető jelzést használó járművek közlekednek.

A Magyar Honvédség a vonatkozó jogszabályokat betartva törekszik arra, hogy a lehető legkisebb mértékben zavarja az állampolgárok nyugalmát.

Forrás: sandorfalva.hu



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Változékony, az átlagosnál melegebb idő várható a jövő héten is

cs3-szerkeszto

Szabó István: Miközben ma sok nyugdíjas a postást várja, a baloldalon a megszorításokat tervezik! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szél, fagy, száraz bőr: ezért igényel több figyelmet az arcbőr télen + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Nagy pofont kaptak Vargáék, a kutya sem támogatja őket

cs3-szerkeszto

Újabb jelöltet köszönthetünk a szentesi-csongrádi-kisteleki választókerületben

cs3-szerkeszto

Szabó István: Egyszer már tönkretették, nem szabad hagyni, hogy újra megtörténjen + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Megjelentek az első hóvirágok térségünkben

cs3-szerkeszto

Nálunk van a legkevesebb influenzás megbetegedés

cs3-szerkeszto

Börtönbe akart kerülni, ezért le akart szúrni egy rendőrt egy nő

cs3-szerkeszto