Kistelek

Béres István: mindennél fontosabbnak tartom az ország békéjének megőrzését

„A béke az alapja mindennek: a fejlődésnek, a biztonságnak és a jövőbe vetett hitnek” – véli a kisteleki vízügyi technikus. Béres Istvánt arról kérdeztük, mit vár 2026-tól. 

„Reménykedve tekintek a 2026-os év elé, bízva abban, hogy gazdasági növekedést és ezzel együtt kiszámíthatóbb, stabilabb mindennapokat hoz. Háromgyermekes családapaként különösen fontos számomra, hogy a családok biztonságban érezzék magukat, a meglévő támogatások megmaradjanak, sőt lehetőség szerint tovább erősödjenek. 

Ugyanakkor jelenleg mindennél fontosabbnak tartom az ország békéjének megőrzését, mert bár sokszor természetesnek vesszük, valójában fogalmunk sincs arról, mennyit veszíthetünk, ha ez megbomlik. A béke az alapja mindennek: a fejlődésnek, a biztonságnak és a jövőbe vetett hitnek.”



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Susánszki Benjamin: kiegyensúlyozott, eredményes és sikerekben gazdag évet várok

cs3-szerkeszto

Mozgásra hangolva – aktív diákcsapat formálja a közösséget a kisteleki iskolában

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Szabó István a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje

cs3-szerkeszto

Már zajlik a kisteleki Szánkó Party főpróbája + VIDEÓ + FOTÓK!

cs3-szerkeszto

Szánkó party lesz vasárnap Kisteleken

cs3-szerkeszto

Nem csak finom, hanem tudatos is – egészséges ízek hete a kisteleki iskolában

cs3-szerkeszto

Két fiatal lányt keres a kisteleki rendőrség, segítsünk megtalálni őket!

cs3-szerkeszto

Kisteleki fiatalok találkoztak Leó pápával

cs3-szerkeszto

Hármas karambol történt az M5-ösön, Kisteleknél

cs3-szerkeszto