Mindszent Sport

Óriási siker: világbajnoki döntőben Ugrai Panna

A mindszenti Ugrai Pannával felálló 4×200 méteres magyar női gyorsváltó a fináléba jutott a szingapúri vizes világbajnokság csütörtöki napján.

A magyar női 4×200 méteres gyorsváltó bejutott a döntőbe a szingapúri vizes világbajnokság csütörtöki napján. A Molnár Dóra, Ugrai Panna, Pádár Nikolett és Ábrahám Minna összeállítású csapat 7:54.69-es idővel, a negyedik legjobb eredménnyel kvalifikálta magát a fináléba, amelyre magyar idő szerint 14:44-kor kerül sor.

A magyar váltó végig magabiztos teljesítményt nyújtott, és meggyőzően biztosította helyét a nyolcas döntőben.

A csapat tagja, a mindszenti Ugrai Panna, a Hód Úszó SE versenyzője újabb világbajnoki döntőbe jutott, ezzel is bizonyítva nemzetközi szinten is kiemelkedő formáját.

A finálé izgalmas küzdelmet ígér, a magyar csapat pedig éremesélyesként várhatja az összecsapást.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Az izraeliek elleni győzelemmel elődöntős a magyar válogatott – ma sem maradtunk szentesi gól nélkül

cs3-szerkeszto

A Kálmi Trafik csapata nyerte a 10 hete zajló, ötödik Kistelek Térségi Téli Teremlabdarúgó Tornát

cs3-szerkeszto

Dömsödi Dalma ma is gólt szerzett, fél lábbal az elődöntőben a válogatott

cs3-szerkeszto

Zsoldos kadétlányok az élvonalban – kemény küzdelmek, szép sikerek a Ludovikában

cs3-szerkeszto

Dömsödi Dalmáék csoportelsőként jutottak a középdöntőbe

cs3-szerkeszto

Nem okozott gondot a román csapat a magyar válogatottnak, Dömsödi Dalma ismét betalált

cs3-szerkeszto

Fontos győzelemmel kezdett a magyar válogatott, a szentesi Dömsödi Dalma is betalált

cs3-szerkeszto

Február 7-én rajtol a tavaszi szezon a Csongrádi Tiszapart SE-nél

cs3-szerkeszto

A jégzajlás után újraindult a komp Mindszentnél

cs3-szerkeszto