Szentes

Farkas Nikolett: egy félrevezető kampány indult rajtam keresztül a Fidesz ellen

„Arra kérek mindenkit, várjuk meg a bíróság döntését! Az én lelkiismeretem tiszta és a bírósági döntésről fogom tájékoztatni a Tisztelt Lakosságot!” – írja közleményében a szentes képviselő, akin keresztül a napokban a baloldal újabb hazug támadást indított a Fidesz ellen. 

Mint megírtuk, ismét undorító támadást indítottak a baloldal politikusai és lakájmédiái egy szentesi képviselő ellen. A saját tettüket próbálják a Fideszre kenni, és igyekeznek minden lakost összezavarni és egymásnak ugrasztani. Az ellenzék egyik zászlóshajója, az Átlátszó nevű oldal úgy ír Farkas Nikolett bírósági ügyéről, mintha az a 2024-es önkormányzati választásokkal lenne összefüggésben, ez azonban nem így van, hiszen ez egy 2019-es történet. 

Az ügyben az érintett képviselő is kiadott egy közleményt, melyben kifejti, hogy egy ellenzéki, a mostani városvezetés érdekében, a Fidesz ellenében szerveződő csoport választási csalását akarják kifordítva magyarázni.  Arra kéri a Dk-s képviselőket, foglalkozzanak végre a szentesi problémákkal, mert munka lenne elég, csak neki kellene kezdeni.

Íme a közlemény változtatás nélkül:

Az ügy kapcsán megszólalt már a szentesi baloldali összeborulás, a JÖSZ volt képviselője is. Krausz Jánosné akkora pofont osztott ki Tankó Zsoltnak, hogy a DK-s képviselő köpni-nyelni nem tudott, inkább gyáván egyből törölte is a hozzászólást. Erről bővebben ITT ÍRTUNK.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Csongrádon és Szentesen is készülnek a magyar kultúra napjára

cs3_szerk2

A szentesi Zsoldos diákjai sportban is kimagasodnak

cs3_szerk2

Rendőrkézen az a férfi, aki több szentesi lopással is összefüggésbe hozható

cs3_szerk2

Erkély égett Szentesen

cs3_szerk2

A tervezett ütemben halad szentesi Rigó felújítása

cs3_szerk2

Baleset történt Szentesen, félpályás útzár van!

cs3_szerk2

“Gyere kislány igyunk valamit…” – Szentesre érkezik az X-Faktor győztese

cs3_szerk2

Holtan találták meg a Szentesről eltűnt férfit

cs3_szerk2

Rövid időn belül elfogták a rendőrök azt a férfit, aki lopni akart egy szentesi ingatlanból

cs3_szerk2