Szegvár

Kidöntöttek egy villanyoszlopot Szegváron

A Szegvári Egyesített Egészségügyi és Szociális Intézmény előtti villanykarót a reggeli órákban az egyik beszállító autó kidöntötte – közölte a szegvári önkormányzat.

Mint írják, a Hunyadi János utca ezen szakasza a villanyoszlop cseréjének idejére le lesz zárva és áramszünet várható. Az MVM munkatársai a helyszínen vannak, így remélhetőleg hamarosan helyre áll a szolgáltatás.

Nem ez az első oszlop, ami bosszúságot okoz a településen, a napokban számoltunk be arról, hogy életveszélyes állapotban van egy kábel tv vezetéket tartó oszlop. Ezt ITT OLVASHATOD EL!

FRISSÍTÉS:

A villanyoszlopot már helyreállították, az áramellátás is zavartalan.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Tófesztivál: főzőverseny, Kollányi Zsuzsi és egész napos családi programok Szegváron

cs3-szerkeszto

Orvhalászt értek tetten a Tisza szegvári szakaszán

cs3-szerkeszto

A nemzeti összetartozás üzenetét erősítették Szegváron

cs3-szerkeszto

Amikor a SZÍV motorra ül – Harmadik alkalommal dübörgött végig Szegváron a jótékonyság

cs3-szerkeszto

Július végéig kérhető az ingyenes házhoz menő lomtalanítás Szegváron

cs3-szerkeszto

Füst, bogrács és fesztiválhangulat – érkezik a II. Grill és Bogrács Nap Szegváron

cs3-szerkeszto

Jótékonysági motoros felvonulásra készül Szegvár

cs3-szerkeszto

50 milliós útfejlesztés indul Szegváron

cs3-szerkeszto

Varga Ferenc ismét fullba nyomja a kretént

cs3-szerkeszto