Szentes

Kábítószer-kereskedelem miatt indult eljárás egy szentesi férfival szemben

Eljárás indult egy szentesi férfival szemben, aki tavaly nyár óta értékesített kábítószert lakóhelyén, a bíróság elrendelte letartóztatását – tájékoztatta portálunkat a Csongrád-Csanád Vármegyei Főügyészség szóvivője.

Szanka Ferenc közölte, a megalapozott gyanú szerint a férfi tavaly júniustól legalább három fogyasztónak mintegy húsz alkalommal adott el csaknem 300 gramm amfetamintartalmú kábítószert. Az őrizetbe vételekor lakásában emellett lefoglaltak még 300 gramm kábítószert.

A járási ügyészség a kábítószer-kereskedelem bűntette miatt indult eljárásban a bűnismétlés, a szökés-elrejtőzés és az eljárás meghiúsításának veszélye miatt indítványozta a férfi letartóztatásának elrendelését. A Szegedi Járásbíróság nyomozási bírója az indítványnak helytadva egy hónapra elrendelte a férfi letartóztatását – tudatta a főügyészhelyettes.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Eltűnt egy szentesi kislány, segítsetek megtalálni!

cs3-szerkeszto

Szentesi drogkereskedők ellen emeltek vádat

cs3-szerkeszto

Az ég óriása Szentesen: Amikor a Luftwaffe gigantikus szállítója Magyarországra érkezett

„1956 hőseit életre ítélték” – Szentesen is megemlékezett a Fidesz–KDNP az ’56-os hősökről

cs3-szerkeszto

A jövő földje kókuszból készül – a magyar mezőgazdaság új szövetségese: a kókuszrost

cs3-szerkeszto

Bacsó Péter filmjének színpadi adaptációját mutatja be a szentesi Tóth József Színház

cs3-szerkeszto

Vizesblokkokat újítanak meg, nyílászárókat cserélnek és korszerű kórházi ágysávokat szerelnek fel nővérhívó rendszerrel a szentesi kórházban

cs3-szerkeszto

Tisztelet a hősöknek – ünnepi ezredsorakozóval emlékezett a 14. Műszaki Ezred

cs3-szerkeszto

Szárnyal a szenvedély – Díszmadár Börze lesz Szentesen

cs3-szerkeszto