Kék Hírek Szentes

Happy end-be torkollott a biciklilopás Szentesen

Eljárás indult egy 45 éves férfi ellen, aki biciklit lopott Szentesen. Az eltűnt kerékpárt a rendőrség munkatársai rövid időn belül megtalálták, és visszaadták a sértettnek.

A Szentesi Rendőrkapitányságon 2023. augusztus 15-én tett feljelentést egy helyi lakos, akinek ellopták a kerékpárját a városi buszpályaudvarról. A településen járőröző rendőrök a kamerafelvételek alapján felismerték a tolvajt, és intézkedtek vele szemben. A tettes kihallgatása során beismerte a bűncselekmény elkövetését. A rendőrök lefoglalták a biciklit, és a napokban visszaadták jogos tulajdonosának.

Az elkövető ellen lopás vétségének megalapozott gyanúja miatt indult eljárás.



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Apa, kezdődik: épület, fóliasátrak és tarló ég Szentesnél – FRISSÍTVE!

cs3_szerk2

Katonai kihívás, emberfeletti teljesítmények  a Magyar Honvédség Terepakadályfutó Bajnokságán, Szentesen

cs3_szerk2

BREAKING: tűz ütött ki a szegvári óvodánál, 3 városból érkeztek tűzoltók! FRISSÍTVE!

cs3_szerk2

A magyar egészségügy napjára – Csendben és tisztességesen emlékezünk!

cs3_szerk2

Oktatói Szolgálati Emlékéremmel tüntették ki a szentesi Zsoldos oktatóját

cs3_szerk2

Merülés a honvédség világába – Búvártábort rendeztek a fiataloknak Szentesen + GALÉRIA!

cs3_szerk2

Hiába a milliárdos fejlesztések, a Tisza-DK koalíció minden erejével a szentesi kórház lejáratásán dolgozik – Elég volt a politikai hergelésből!

cs3_szerk2

Eszünk megáll: újabb tűz Szentesnél, gabona és traktor lángolt

cs3_szerk2

Szinte hihetetlen: Felgyőnél is kigyulladt a tarló + VIDEÓ!

cs3_szerk2