Sport Szentes

Kiváló szentesi tánceredményeket hozott a hétvége

A Szilver Táncsport Egyesület táncosai több versenyen is jártak a hétvégén, és mindenhol kiválóan teljesítettek.

Az egyesület egyik csoportja Kassán, WDSF Nemzetközi versenyen vett részt egy csodálatos környezetben, nagyon szép eredményeket értek el:

Youth Standard 30 párosból: Gali Gergő – Kondacs Jázmin Bíborka 2 helyezés

International Adult Open Standard 33 párosból: Gali Gergő – Kondacs Jázmin Bíborka 11-12 helyezés

Chilren Grand Prix Junior II Latin 28 párosból: Fehér Erik – Baráth Csenge 8 helyezés

Chilren Grand Prix Junior II Standard 24 párosból: Fehér Erik – Baráth Csenge 6 helyezés

International Adult Open Latin 46 párosból: Antal Krisztián – Horváth Flóra Kamilla (Quality Dance TSE) 13-15 helyezés

A Szilver táncosai Kunszentmártonon is versenyeztek, a Szilver Kupa Táncversenyen, ahol csodálatosan helyt álltak:

Gyerek I E Standard: Magyar Benett Zoltán – Bíró Anna  – 2 helyezés

Gyerek I E Latin: Magyar Benett Zoltán – Bíró Anna  – 1 helyezés

Gyerek II E Standard:

  • Oszlánczi Mihály Péter – László Léna – 2 helyezés
  •   Vígh Áron – Czakó Molli – 5 helyezés
  •   Járóka Szabolcs Kornél – Tóth Nóra – 6 helyezés
  •   Gál Dániel – Tóth Viktória – 8-9 helyezés
  •   Magyar Benett Zoltán – Bíró Anna – 11 helyezés

Gyerek II E Latin:

  • Oszlánczi Mihály Péter – László Léna – 2 helyezés
  • Vígh Áron – Czakó Molli – 3 helyezés
  • Gál Dániel – Tóth Viktória – 8-9 helyezés
  • Magyar Benett Zoltán – Bíró Anna – 12-13 helyezés
  • Járóka Szabolcs Kornél – Tóth Nóra – 12-13 helyezés

Gyerek II D Standard: Pető Dávid – Dorogi Noémi Kitti  – 1 helyezés

Gyerek II D Latin:  Pető Dávid – Dorogi Noémi Kitti  – 3 helyezés

Junior I E Standard:

  • Mayer Gábor – Baráth Enikő – 1 helyezés
  • Oszlánczi Mihály Péter – László Léna – 3 helyezés
  • Tóth Milán Tegze – Czakó Liza – 5 helyezés
  • Kiss Nikolasz Dávid – Tarján Mira – 6 helyezés
  • Kovács Gábor – Csatordai Viktória – 7 helyezés
  • Gál Dániel – Tóth Viktória – 8-9 helyezés
  • Vígh Áron – Czakó Molli – 8-9 helyezés

Junior I E Latin:

  • Tóth Milán Tegze – Czakó Liza – 2 helyezés
  • Oszlánczi Mihály Péter – László Léna – 3 helyezés
  • Vígh Áron – Czakó Molli – 4 helyezés
  • Mayer Gábor – Baráth Enikő – 5 helyezés
  • Kovács Gábor – Csatordai Viktória – 7-10 helyezés
  • Gál Dániel – Tóth Viktória – 7-10 helyezés
  • Kiss Nikolasz Dávid – Tarján Mira – 7-10 helyezés
  • Vígh Áron – Czakó Molli – 8-9 helyezés

Junior I D Standard:

  • Antal Bence Dominik – Békési Csenge ( Szoldance TSE) – 1 helyezés
  • Kajla Áron – Lukácsik Lilla – 2 helyezés

Junior I D Latin:

  • Antal Bence Dominik – Békési Csenge ( Szoldance TSE) – 2 helyezés
  • Kajla Áron – Lukácsik Lilla – 4 helyezés

Junior II E Standard:

  • Tóth Milán Tegze – Czakó Liza – 2 helyezés
  • Szamosközi Ádám – Nemes Daniella – 3 helyezés
  • Csibrán Róbert Kornél – Korsós Liliána – 7 helyezés

Junior II E Latin:

  • Tóth Milán Tegze – Czakó Liza – 1 helyezés
  • Csibrán Róbert Kornél – Korsós Liliána – 4 helyezés

Junior II D Standard: Antal Bence Dominik – Békési Csenge ( Szoldance TSE) – 1 helyezés

Junior II D Latin:

  • Antal Bence Dominik – Békési Csenge ( Szoldance TSE) – 2 helyezés
  • Szamosközi Ádám – Nemes Daniella – 4 helyezés

Junior II C Standard:

  • Polónyi Kevin – Hajnal Réka -5 helyezés
  • Konstantinovics Márk – Kárászi Kata Hanna – 6 helyezés
  • Sípos Marcell – Varga Lili – 7 helyezés

Junior II C Latin:

  • Sípos Marcell – Varga Lili – 2 helyezés
  • Polónyi Kevin – Hajnal Réka -3 helyezés
  • Konstantinovics Márk – Kárászi Kata Hanna – 4 helyezés

Ifjúsági C Latin: Pótár-Bóta Zalán – Bata Indira Zoé – 2 helyezés

Ifjúsági B Standard:

  • Marton László – Dorogi Edina Anna – 1 helyezés
  • Pótár-Bóta Zalán – Bata Indira Zoé – 2 helyezés

Ifjúsági B Latin: Marton László – Dorogi Edina Anna – 5 helyezés

Felnőtt C Latin: Pótár-Bóta Zalán – Bata Indira Zoé – 4 helyezés

Felnőtt B Standard:

  • Hajdú Viktor – Gál Viktória – 1 helyezés
  • Marton László – Dorogi Edina Anna – 2 helyezés
  • Pótár –Bóta Zalán – Bata Indira Zoé – 4 helyezés

Fotók, forrás: Szilver Táncsoport Egyesület



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A Szentesi Járási Ügyészség vádat emelt egy diákját megkörnyékező tanár ellen

Szabó Viktor

70 éves korában elhunyt a szentesi vízilabdázók egyik legnagyobb szurkolója

Szabó Viktor

Égett a tarló Szentes közelében, két város tűzoltói érkeztek a helyszínre

Szabó Viktor

Traktorral ütközött össze egy kisteherautó Szentes és Szarvas között

Szabó Viktor

Spanyolország negyedszer Európa-bajnok

Szabó Viktor

Világranglista vezető és Európa-bajnok lett a csongrádi származású Kovács Marci

Szabó Viktor

Folytatódik a hőség, mutatjuk, hol tudsz felfrissülni Szentesen!

Szabó Viktor

Hibátlanul vizsgáztak a csongrádi karatésok

Szabó Viktor

Simicskó István Szentesen: a honvéd kadétprogram sikertörténet

Szabó Viktor