Térség

Frontális balesetben egy személy életét vesztette Nyárlőrincnél

Egy személy életét vesztette, és hárman megsérültek, amikor két autó ütközött frontálisan Nyárlőrinc határában, a 44-es főúton.

Információnk szerint Kecskemét felől haladt a fehér autó, amikor eddig ismeretlen okból frontálisan ütközött a szemből érkező kék színű autóval. Úgy tudjuk, hogy a kék színű kocsit vezető lakiteleki férfit, az elsőként a helyszínre érkező kamionos próbálta újraéleszteni, majd a mentők folytatták, de ez sikertelen volt, ő a helyszínen életét vesztette. Két személyt a tűzoltók szabadítottak ki a járműből, a mentők összesen három embert szállítottak kórházba.

A helyszínelés és a mentés miatt teljes útlezárás volt a 44-es főút ezen szakaszán. A baleset körülményeit a Kecskeméti Rendőrkapitányság vizsgálja tovább.

Fotók: Donka Ferenc



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

A szentesi katasztrófavédelem fontos tanácsai a következő napokra

cs3-szerkeszto

Figyeljetek egymásra! Vasárnap estétől extrém hideg várható!

cs3-szerkeszto

Cs3.hu podcast: Kiderült, honnan indult Szabó István, és azt is elárulta, miért vállalta a közéleti szereplést

cs3-szerkeszto

Béke, család, kiszámítható jövő – Szabó István szerint ez az emberek valódi igénye + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szabó István: Két út áll előttünk. Az egyik a magyar út, a béke útja. A másik Brüsszelé, a háborúé! + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Közös asztalnál a kistelepülések jövője – Fábiánsebestyénen egyeztettek a Magyar Falu Programról

cs3-szerkeszto

Hivatalos: Szabó István a Fidesz-KDNP országgyűlési képviselőjelöltje

cs3-szerkeszto

Szabó István: működik a védekezés, de mindenkinek résen kell lennie + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto

Szabó István: Rég nem látott áldás ez a hó a mezőgazdaságban + VIDEÓ!

cs3-szerkeszto