Belföld

Kövekkel dobálták meg a rendőröket a magyar-szerb határnál

Jogellenesen próbált meg bejutni Magyarország területére több határsértő péntek este Hercegszántónál, közülük többen kövekkel dobálták meg a rendőröket – közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

    Hercegszántónál, a magyar-szerb határnál egy 17 emberből álló csoport akart illegálisan átjutni Magyarországra pénteken 20 óra 45 perckor, de a Készenléti Rendőrség járőreit meglátva elszaladtak. Újabb hat illegális migráns azonban kövekkel dobálta meg a kerítéshez érkező rendőröket – írták.
    A további támadás elhárítása érdekében a járőrök gázspray-t használtak, ennek hatására a csoport tagjai Szerbia felé elfutottak.
    Senki sem sérült meg – olvasható a közleményben.

MTI



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Itt a legfrissebb mérés: hárompárti parlament alakulna, vezet a Fidesz

cs3_szerk2

Az OECD szerint meglepően élvezzük az életet, és tudásszintünk alapján sem lógunk ki az európai átlagból

cs3_szerk2

Fegyvernek látszó tárggyal az oldalán jelent meg egy tiszás fórumon Ruszin-Szendi Romulusz

cs3_szerk2

Itt a tiszás gyűlöletkampány újabb állomása: egyenlőségjelet rajzoltak Lázár János és a merényletben meghalt Charlie Kirk neve közé, akasztanák is a minisztert

cs3_szerk2

A terveik szerint a jelenlegi 9 százalékról 25 százalékra emelné a Tisza Párt a társasági adó kulcsát

cs3_szerk2

Erről sem fog beszámolni a baloldali média: követendő példává vált Orbán Viktor

cs3_szerk2

Charlie Kirk meggyilkolása utolsó figyelmeztetés kell legyen itthon is!

cs3_szerk2

Folyami hajós kiképzés kezdődött a szentesi katonák részvételével

cs3_szerk2

Történelmi lépés: nyugati irányú gázimportszerződés születik, a részletekre figyel a világ

cs3_szerk2