Csongrád

Mérföldkőhöz érkezett a Kézilabdacsarnok kivitelezése Csongrádon

Komoly előrelépés történt hosszú előkészítés után a csongrádi kézilabdacsarnok építésével kapcsolatban, tegnap megjelent a közszerzési értesítőben a kivitelezési pályázat. Ha póteljárásra nem kerül sor, akkor már jövő év tavaszán elkezdődhet a beruházás.

A munkacsarnok típusterv alapján készül el a volt kertészeti telep helyén 1725 négyzetméteren. A küzdőtér mérete megfelel az előírásoknak, a nézőtér 150 ülőhelyes, mindez kiszolgálóblokkal, öltözőkkel egészül ki1725 négyzetméteren.

A csarnok elsődlegesen az utánpótlás-nevelést szolgálja majd, a Csongrádi Tigrisek Utánpótlás Kézilabda Egyesület és a felnőttcsapat otthona lesz, de a Bársony István Mezőgazdasági Szakgimnázium, Szakközépiskola középiskola diákjai is használhatják majd.

A tervek szerint a létesítmény emellett egyéb sportrendezvények rendezésére is alkalmas lesz.

A kivitelezési pályázat megjelenéséről Farkas Sándor miniszterhelyettes, a térségi országgyűlési képviselő is hírt adott a közösségi oldalán:



- Hirdetés -

Hasonló bejegyzések

Miklósa Erika Csongrádon! – Egy különleges zenei este a templom falai között

cs3_szerk2

Kiválasztják a Közönség Borát Csongrádon

cs3_szerk2

Gőzerővel zajlik a vízpótlás a Gyova–Mámai-Holt-Tiszánál + GALÉRIA + VIDEÓ!

cs3_szerk2

Irány a vízpart vagy a hűvös szoba, a héten Szentesre és Csongrádra is visszatér a kánikula

cs3_szerk2

Szító Imi újabb egyedi falfestménye díszíti a csongrádi Piroskavárosi Általános Iskolát

cs3_szerk2

Az aszályos időjárás miatt elmarad a IX. Levendulaszüret és Kézműves Vásár Csongrádon

cs3_szerk2

A szentesi Bugyi Tibor dobogósként érkezik a csongrádi Fire Cross fordulóra

cs3_szerk2

Megkapta első fizetését a Kisréti Otthon Zöld Brigádja és ezzel sokkal több történt, mint gondolnánk

cs3_szerk2

Fergeteges nyitány a Kisréti Otthon új színpadán

cs3_szerk2