Farkas Sándor egymillióval segíti a szentesi kórház védekezését
A térség országgyűlési képviselője, Farkas Sándor parlamenti államtitkár 1 millió forintot ajánlott fel a Csongrád Megyei Dr. Bugyi István Kórház számára a koronavírus elleni küzdelemhez
