Szentesen is megkezdték az egészségügyi dolgozók oltását.
A Dr. Bugyi István Kórházban elkezdték az egészségügyi dolgozók koronavírus elleni védőoltását. A Dr. Bugyi István Kórházban megkezdték az egészségügyi dolgozók koronavírus elleni védőoltását –...
