Szén-monoxid mérgezés Hódmezővásárhelyen
Három embert szállítottak kórházba a mentők Hódmezővásárhely Zrínyi utcából,ahol a lakók rosszullétre panaszkodtak. A kiérkező vásárhelyi tűzoltók műszerekkel kimutatták a mérgező gáz jelenlétét miután ők...
- Hirdetés -
